Žiadosť o výjazdové rokovanie mestského zastupiteľstva v mestskej časti Prílepy

Autor: Michal Cimmermann | 3.12.2015 o 13:54 | (upravené 28.12.2015 o 10:04) Karma článku: 3,39 | Prečítané:  254x

Klub nezávislých poslancov týmto vyhlásením deklaruje záujem o uskutočnenie výjazdového rokovania mestského zastupiteľstva mesta Zlaté Moravce v mestskej časti Prílepy.

Vážená pani viceprimátorka, obraciame sa na Vás v mene Klubu nezávislých poslancov mesta Zlaté Moravce so žiadosťou o uskutočnenie výjazdového rokovania mestského zastupiteľstva mesta Zlaté Moravce v mestskej časti Prílepy v nasledujúcom plánovanom termíne rokovania mestského zastupiteľstva, ktoré je stanovené na 17. decembra 2015.

Uvedenú požiadavku podávame na základe schváleného ročného plánu rokovaní mestského zastupiteľstva mesta Zlaté Moravce, ktoré počítalo s výjazdovým rokovaním do mestskej časti Prílepy dňa 17. septembra 2015. Rokovanie mestského zastupiteľstva v mestskej časti Prílepy bolo v zmysle plánu rokovaní zaradené, avšak toto sa neuskutočnilo bez udania dôvodu. Počas poslaneckého dňa poslancov z klubu nezávislých poslancov, ktoré sa uskutočnilo dňa 21.11.2015 v mestskej časti Prílepy, vyslovili prítomní občania požiadavku o vykonanie výjazdového rokovania mestského zastupiteľstva v mestskej časti Prílepy, nakoľko sa cítia byť ukrátení o možnosť klásť otázky na vedenie mesta a poslancov MsZ. Klub nezávislých poslancov mesta Zlaté Moravce má za to, že podobné zasadnutia majú veľký význam, pretože iba na konkrétnych miestach dokážu poslanci uvidieť a pochopiť problémy, ktoré trápia obyvateľov.

Máme za to, že nastal čas zaoberať sa vo väčšej miere aj potrebami obyvateľov mestských častí a práve uskutočnenie výjazdového rokovania v mestskej časti Prílepy by bolo ústretovým krokom zo strany samosprávy smerom k občanom mestskej časti Prílepy.

Každý zodpovedný štatutár a poslanec MsZ, či už súčasný alebo budúci, musí rešpektovať, že súčasťou našej samosprávy nie je iba tzv. staré mesto", ale aj mestské časti Prílepy a Chyzerovce, ktoré tvoria súčasť mesta Zlaté Moravce.

Michal Cimmermann, Roman Šíra,Denisa Uhrinová, Pavel Dvonč, Marek Holub

 

Politikom sa najviac trasú nohy z publicity, verejnej kontroly a nevôle ľudu, a preto Vás prosím,zdieľajte tento článok a podporte ho svojím hlasom pod textom. Vaše konanie prispeje k sledovanosti jeho obsahu a tým aj k lepšej informovanosti ľudí žijúcich v našom meste.

Ak sa Vám moje články páčia, pridajte si našu facebookovskú stránku, kde sú všetky zverejňované. https://www.facebook.com/pages/ZMena/1493518910891751 Ďakujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Spor medzi lyžiarkami a asociáciou ide do finále, výsledok je neistý

Dva alebo desať? Znepriatelené strany sa nevedia zhodnúť ani na tom, koľko sporných bodov riešili.

SVET

Len začíname, nebudeme hrať mŕtve, odkazujú Trumpovi milióny žien

Nový prezident začal rušiť kľúčovú reformu svojho predchodcu.


Už ste čítali?