Žiadosť o výjazdové rokovanie mestského zastupiteľstva v mestskej časti Prílepy

Autor: Michal Cimmermann | 3.12.2015 o 13:54 | (upravené 25.7.2017 o 10:14) Karma článku: 3,39 | Prečítané:  283x

Klub nezávislých poslancov týmto vyhlásením deklaruje záujem o uskutočnenie výjazdového rokovania mestského zastupiteľstva mesta Zlaté Moravce v mestskej časti Prílepy.

Vážená pani viceprimátorka, obraciame sa na Vás v mene Klubu nezávislých poslancov mesta Zlaté Moravce so žiadosťou o uskutočnenie výjazdového rokovania mestského zastupiteľstva mesta Zlaté Moravce v mestskej časti Prílepy v nasledujúcom plánovanom termíne rokovania mestského zastupiteľstva, ktoré je stanovené na 17. decembra 2015.

Uvedenú požiadavku podávame na základe schváleného ročného plánu rokovaní mestského zastupiteľstva mesta Zlaté Moravce, ktoré počítalo s výjazdovým rokovaním do mestskej časti Prílepy dňa 17. septembra 2015. Rokovanie mestského zastupiteľstva v mestskej časti Prílepy bolo v zmysle plánu rokovaní zaradené, avšak toto sa neuskutočnilo bez udania dôvodu. Počas poslaneckého dňa poslancov z klubu nezávislých poslancov, ktoré sa uskutočnilo dňa 21.11.2015 v mestskej časti Prílepy, vyslovili prítomní občania požiadavku o vykonanie výjazdového rokovania mestského zastupiteľstva v mestskej časti Prílepy, nakoľko sa cítia byť ukrátení o možnosť klásť otázky na vedenie mesta a poslancov MsZ. Klub nezávislých poslancov mesta Zlaté Moravce má za to, že podobné zasadnutia majú veľký význam, pretože iba na konkrétnych miestach dokážu poslanci uvidieť a pochopiť problémy, ktoré trápia obyvateľov.

Máme za to, že nastal čas zaoberať sa vo väčšej miere aj potrebami obyvateľov mestských častí a práve uskutočnenie výjazdového rokovania v mestskej časti Prílepy by bolo ústretovým krokom zo strany samosprávy smerom k občanom mestskej časti Prílepy.

Každý zodpovedný štatutár a poslanec MsZ, či už súčasný alebo budúci, musí rešpektovať, že súčasťou našej samosprávy nie je iba tzv. staré mesto", ale aj mestské časti Prílepy a Chyzerovce, ktoré tvoria súčasť mesta Zlaté Moravce.

Michal Cimmermann, Roman Šíra,Denisa Uhrinová, Pavel Dvonč, Marek Holub

 

Politikom sa najviac trasú nohy z publicity, verejnej kontroly a nevôle ľudu, a preto Vás prosím,zdieľajte tento článok a podporte ho svojím hlasom pod textom. Vaše konanie prispeje k sledovanosti jeho obsahu a tým aj k lepšej informovanosti ľudí žijúcich v našom meste.

Ak sa Vám moje články páčia, pridajte si našu facebookovskú stránku, kde sú všetky zverejňované. https://www.facebook.com/pages/ZMena/1493518910891751 Ďakujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

SVET

Zomrela dedička L'Oréalu, najbohatšia žena sveta

Zásluhy Liliane Bettencourtovej sa ocitli v tieni afér.


Už ste čítali?